2014 Rok Drewnianego Konia

Rok Drewnianego KoniaWedług tradycyjnego kalendarza chińskiego 31 stycznia 2014r. skończył się rok Wodnego Weża, a rozpoczęło się panowanie Drewnianego Konia, pod którego rządami pozostać mamy aż do 18 lutego 2015 r. Rok Drewnianego Konia ma być rokiem wytężonej, ale beztroskiej pracy. Ma przynieść spełnienie długookresowych planów, jak także wiele szans na dalekie podróże i nieoczekiwane przygody. Jest też rokiem sprzyjającym romansom i zawieraniu związków małżeńskich, a także staraniom o potomka.

Koń lubi zmiany i działanie. W roku Konia wiele dziedzin życia pozostawać będzie w większym niż zwykle pędzie. Przez cały rok towarzyszyć nam będzie wrażenie, że podjęte decyzje i przedsięwzięcia, potrafią szybko znaleźć swoją realizację. W tym roku najlepiej jest nie przeciwstawiać się tendencji roku Konia, który lubi działać samodzielnie i w poczuciu całkowitej wolności. Skupmy się nad tym, aby nie zagubić się w zmieniających się okolicznościach i nie podążać za tym, co odchodzi.

Kolejną cechą wolnego Konia, a zatem i roku pozostającego pod wpływam tego znaku, jest beztroska. Koń nie jest najlepszym zarządcą, z którego to powodu należy uważać na finanse i sprawy gospodarcze bardziej niż w poprzednim roku.

Rok Konia niesie optymizm, atmosferę dobrego humoru, dużo nadziei na przyszłość i wiele obietnic na co dzień” – tak pisze o nim Mistrz Feng Shui Jacek Kryg w „Krótkim Podręczniku Astrologii Chińskiej: 2014 Rok Drewnianego Konia”. W tej niewielkiej, lecz pełnej konkretnych informacji książeczce  znajdziesz charakterystykę Roku Drewnianego Konia i prognozy dla każdego z chińskich znaków zodiaku.

W Roku Drewnianego Konia pojawia się miesiąc przestępny, w którym kalendarz chiński odradza podejmowanie ważnych decyzji. Ten przestępny dwumiesięczny okres wypada pomiędzy 24 września a 21 listopada. Jeżeli w tym okresie mamy do wykonania jakieś ważne zadanie, lepiej będzie przełożyć to na inny, korzystniejszy okres tego roku.

W Roku Drewnianego Konia większości znaków chińskiego zodiaku dopisze zdrowie i starczy im sił, by stawić czoła niepowodzeniom. Na wszelki wypadek dobrze jest jednak nosić przy sobie talizman, czyli figurkę konia czy amulet pomyślności, jako breloczek lub element biżuterii. Według chińskich wróżbitów zapewni nam to powodzenie i ochroni przed złym losem.

ZOBACZ AMULETY NA ROK DREWNIANEGO KONIA >>

Jeśli chcesz właściwie wykorzystać każdy dzień według chińskiej sztuki doboru pomyślnych dat, „Kalendarz Feng Shui 2014 na Rok Drewnianego Konia” zaskoczy Cię swoją praktycznością.

Przykładowe strony z Kalendarza Feng Shui znajdziesz TUTAJ >>

Kolejne miesiące przedstawione zostały w formie wygodnych do odczytu tabeli. Znajdziesz w nich m.in. charakterystykę energetyczną dni dla każdego znaku zodiaku chińskiego oraz potencjału energetycznego każdego dnia 2014 roku w formie zalecanych bądź odradzanych ważnych czynności (w końcu dany dzień może sprzyjać jednemu, a dla osoby spod innego znaku już być niekorzystny). Kalendarz zawiera też miejsce na własne notatki.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...