WOŚP – aż 200 CzaroMarowych przyjaciół pomogło!

Mandala dobrobytu

Nadszedł czas na podsumowanie corocznego uczestnictwa galerii CzaryMary.pl w akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku, w 22 finale WOŚP, aż 200 przyjaciół CzaryMary.pl pomogło przez licytowanie na naszych aukcjach charytatywnych!

Celem tegorocznego grania była zbiórka środków na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

Dzięki Wam 48 przedmiotów z magazynu CzaryMary.pl znalazło nowych nabywców. Wszystkie wylicytowane kwoty trafiły na konto WOŚP, powiększając łączną pulę środków o 1 618,65 zł.

Największą popularnością cieszyła się mandala dobrobytu stworzona specjalnie na potrzeby WOŚP przez zaprzyjaźnioną artystkę, Agnieszkę Tyniewiecką. Agnieszka namalowała mandalę z intencją zapewnienia ochrony właściciela i jego finansów, a także, by posiadacz rozwijał swoje możliwości oraz osiągał wytyczone cele. Więcej jej prac podziwiać można w CzaroMarowym dziale Mandale i Obrazy.

Wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję przez licytację, czy przekazywanie innym linka do naszych aukcji: Dziękujemy za wspólne granie!

Monia Sz.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...