Książka bezwzględna dla wszystkiego, czym nie jesteś

Wśród CzaroMarowych nowości pojawiła się książka Easy Grace Ja, czyli kto? Dzięki jej lekturze otrzymasz odpowiedzi na pytanie, dlaczego tak a nie inaczej wygląda Twoje życie, kto nim kieruje. Jeśli zwątpiłeś już w potęgę religii, medycyny czy „racjonalnego umysłu” i jesteś na tyle zdesperowany, żeby poznać prawdę, zajrzyj do tej książki:

JA, CZYLI KTO?
O Ego i Superego jako wirusach systemu operacyjnego człowieka
i o kilku prostych sposobach wyleczenia się z choroby „ja”.

Ta książka jest kontrowersyjna. Ta książka jest bezwzględna dla wszystkiego, czym nie jesteś. Ta książka wymaga myślenia i poczucia humoru. Ta książka nie jest dla naiwnych ani dla leniwych. Ta książka jest niebezpieczna.

PRZECZYTAJ DŁUŻSZY FRAGMENT KSIĄŻKI
JA, CZYLI KTO? >>

Co możesz stracić? Wszystko… czym nie jesteś. Co możesz zyskać? Nic… czyli totalną wolność! Nie poznasz nowej ideologii, nie dowiesz się, że świat jest sprawiedliwy. Nawet ćwiczenia do pracy z umysłem są tylko narzędziami do odrzucenia. W końcu nie ma żadnej drogi, żadnego systemu. To Ty jesteś drogą, jesteś tylko Ty.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...