Dołącz do nas w Wielkiej Medytacji „Otwarte Serca” 30.12.2013r.

Zapraszamy Cię do udziału w Wielkiej Medytacji Czytelników Nieznanego Świata 2013:
OTWARTE SERCA
30.12.2013r. (poniedziałek) godz. 22:00-22:30

W tym czasie przez pół godziny Czytelnicy Nieznanego Świata, Przyjaciele CzaryMary i wiele innych osób połączy wspólny cel jednej medytacji. Otwarte Serce zmienia postrzeganie Świata.

„Otwarte Serce otwiera Cię na Twoją prawdziwą naturę, otwiera Cię na Duszę, daje głębokie zrozumienie, poczucie bezpieczeństwa, wewnętrzny spokój i pewność, że będzie dobrze, będzie tak, jak ma być, aby nauczyć się być w pełni sobą… w pełni i poczuciu głębokiego Sensu Życia”.

Medytacja OTWARTE SERCA jest dostępna w pełnej wersji na YouTube >>

OTWARTE SERCAJeśli wolisz zapisać medytację OTWARTE SERCA na swoim komputerze i odtwarzać ją z telefonu czy odtwarzacza mp3, jest ona dostępna do ściągnięcia w CzaryMary.pl – specjalnie na Wielką Medytację 30.12.2013 r jej cena została obniżona do 4,99 zł. Zobacz nagranie do pobrania >>

Medytację „Otwarte Serce” możesz wykonywać w dowolnym czasie, możesz ją też powtarzać według własnych potrzeb i możliwości. Zapraszam Cię jednak do udziału we wspólnej medytacji – wrażenia z takich wspólnych działań są niezwykłe.

Zróbmy coś razem dla Świata!

Renata N.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...