OFERTA DNIA w CzaryMary.pl :)

oferta dniaMam dobrą wiadomość dla osób odwiedzających regularnie Magiczny Sklep CzaryMary.pl :) Na stronie głównej sklepu, po prawej stronie pod sklepowym koszykiem, znajdziecie informację o aktualnej OFERCIE DNIA – przykład z dzisiejszej oferty dnia znajduje się na zdjęciu obok :)

Oferta dnia jest aktualna przez 24 godziny, odliczając od północy. Znajdziesz w niej produkt lub produkty, które tylko na ten określony czas otrzymują specjalny, super wysoki rabat! Ilość pozycji w ofercie dnia jest ograniczona, wszystko jest jednak widoczne na banerze: ilość dostępnych sztuk, czas pozostały do wygaśnięcia oferty, wysokość rabatu i cena po obniżce. To szansa na zakup interesujących produktów w fantastycznie okazyjnej cenie :)

By nie przegapić okazji zdobycia ciekawego tytułu w świetnej cenie,  zapraszam Cię do regularnego sprawdzania aktualnej OFERTY DNIA na CzaryMary.pl

Renata N.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...