Andrzejkowe wróżenie z Runesem – Markiem Strzałkowskim

Z okazji zbliżających się Andrzejek, mam wiadomość dla osób z Białegostoku i okolic :)
Dziś, jutro i pojutrze (28-30.11.) w Radiu Jard 89,2 FM w godzinach 18-19 możecie zasięgnąć porady telefonicznej runologa Marka Strzałkowskiego.

Natomiast osoby, które wolą uzyskać wróżbę w trakcie bezpośredniej rozmowy, będą mogły spotkać się z Markiem Strzałkowskim w czwartek (28.11.) i w sobotę (30.11) w godzinach 20-22 w Klubie Krąg mieszczącym się przy ul. Wierzbowej. Zapraszamy!

Marek Strzałkowski jest mistrzem run, uczniem Richarda Bandlera oraz profesora Lecha Pawła Słupeckiego najwybitniejszego znawcy kultu run, znajdującego się w światowej czołówce uczonych zajmujących się ich tematyką. W 2010 roku Marek Strzałkowski założył AKADEMIĘ RUN,  dwustopniową szkołę runiczną  kształcącą dyplomowanych runologów pierwszego stopnia, a także mistrzów run na drugim stopniu nauczania. Jest także twórcą polskiej muzyki runicznej (nowego gatunku w muzyce ezoterycznej), autorem książek o runach: „Runy w Życiu i Terapii„,  „Runomuzykoterapia„, „Runiczne Rozkłady Wróżebne„, a także talii 36 dużych kart runicznych o nazwie  „Runes Magic Cards„:

runesMarek Strzałkowski mówi o sobie: „Runy to moje życie. Od dawna są tak wplecione w każdą chwilę mego każdego dnia, że często o tym zapominam podczas wykonywania czynności dnia codziennego. Jednakże w odpowiednich sytuacjach runy mi o sobie przypominają w różnorodny sposób. Czy to przestrzegając przed czymś, czy też niosąc pomoc w zakresie zdrowia. Napisałem książkę na temat run pt. „Runy w Życiu i Terapii”. Opracowałem i wdrożyłem Runomuzykoterapię – nowatorską terapię uzdrawiającą. Prowadzę seminaria i kursy, a także jedyną w Europie AKADEMIĘ RUN. Służę ludziom pomocą w gabinecie, a także komponuję i wykonuję muzykę runiczną”.

Jeśli więc macie możliwość i chcielibyście skorzystać z pomocy Marka Strzałkowskiego podczas andrzejkowego wróżenia, słuchajcie i dzwońcie do radia bądź osobiście spotkajcie się z nim w Klubie Krąg, zapraszamy!

Renata N.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...