Sri Vast w Lublinie

Po raz kolejny mieszkańcy Lublina uczestniczyć mogą w ciekawym wydarzeniu. Przeczytajcie więcej w niniejszym poście, a być może nawet, jeśli nie pochodzicie z Lubelszczyzny, weekend zastanie Was w tych pięknych okolicach :)

Sri VastJest żywym mistykiem naszych czasów. Zaprasza każdego w nieznaną podróż – do doświadczania i odkrywania życia na nowo. Zaprasza do pełnego uczestnictwa w życiu i do świętowania go w wolności od społecznych uwarunkowań.

„Przesłaniem jest moje życie, a w moim życiu wszystko jest oświecone, z Wami włącznie.”

„Jest nas siedem miliardów. Mamy siedem miliardów możliwości doświadczania życia, ponieważ każdy z nas jest jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny. Nikt nie potrafi uśmiechać się tak, jak Ty. Nikt nie potrafi śnić tak, jak Ty. Nikt nie może doświadczać życia tak, jak Ty go doświadczasz.”

„Życie jest takie piękne. Życie jest poza wszelkimi określeniami, poza wszelkimi odniesieniami. Życie nie może być właściwe ani niewłaściwe według jakichkolwiek pism, teorii, czy wierzeń. Życia trzeba doświadczać, samego przez się. Trzeba go doznawać naturalnie, zmysłowo, bez żadnego układu odniesienia.”

„Gdy słyszę słowo joga, nie widzę kogoś stojącego na głowie. Nie widzę kogoś, kto demonstruje jakieś pozycje. Nie, ja widzę życie. Widzę kogoś, kto jest wolny. Widzę kogoś, kto w naturalny sposób jest szczęśliwy, kto nie robi nic specjalnie po to, by być szczęśliwym. Kogoś, kto nie jest od niczego uzależniony. Kogoś, kto nie jest zajęty wykazywaniem się, czy porównywaniem. Oto stan wolności – wolny człowiek.”

Sri Vast. Wizjoner i mistyk – pełen radości, miłości i naturalnej mądrości.

Lublin. 24.11.2013 r. (niedziela), godz. 11.30, aula Akademii Medycznej, ul. Jaczewskiego 4. WSTĘP WOLNY!

Monia Sz.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...