Warsztat „Mądrość i wiedza starożytnego Egiptu”

Agnieszka Jurko, którą znamy jako organizatorkę medytacyjnych wyjazdów do świętych miejsc w Egipcie, poznała tam niezwykłą osobę z wrodzonym darem uzdrawiania innych: Adela el Atara. Po pomoc do Adela zwracają się ludzie nie tylko z całego Egiptu, ale i z Europy. Pochodzi on z południa Egiptu, gdzie do dzisiaj wszelkie problemy zdrowotne leczone są naturalnymi metodami sięgającymi czasów starożytnego Egiptu. Obecnie mieszka z rodziną w Luksorze i prowadzi Oils, Herbs and Spices Center for Mind, Body and Soul. Teraz Adel po raz pierwszy przyjeżdża do Polski.

W dniach 20 listopada – 2 grudnia w Warszawie
Adel el Atara udzielać będzie indywidualnych sesji uzdrawiających.

Adel_el_AtaraUmiejętności Adela to:
oczyszczanie energetycznie całego ciała, aktywacja i harmonizacja czakr, usuwanie negatywnych podłączeń energetycznych i różnego rodzajów bytów, praca z naturalnymi eterycznymi i duchowymi (spiritual) olejkami oraz ziołami, siła modlitwy, refleksologia głowy i stóp.

23 – 24 listopada Adel poprowadzi Warsztat MĄDROŚĆ I WIEDZA STAROŻYTNEGO EGIPTU. Medycyna w starożytnym Egipcie była bardzo rozwinięta i cieszyła się ogromną sławą i renomą. Warsztat obejmuje zagadnienia związane z medycyną starożytnego i współczesnego Egiptu, wykład, medytacje oraz czas wolny na pytania uczestników. Będzie tłumaczony z angielskiego na polski. Uwaga! Na hasło „CZARYMARY” cena warsztatu z 540 zł zmaleje do 440 zł! Zapraszamy!

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ TUTAJ >>

Renata N.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...