Transparentny Tarot Uniwersalny

transWśród talii kart Tarota na uwagę zasługuje „Transparentny Tarot Uniwersalny”. Obrazy kart pochodzą z talii „Tarot Uniwersalny”, lecz nadrukowane zostały na przezroczystych kartach z plastiku.

Talia zawiera jedną kartę z krajobrazem, która służyć może za tło pozostałym kartom – to krawędź skały i błękitne niebo, widoczne w tle karty Głupca. Można nałożyć na siebie do 6 różnych kart, większa ilość obrazów po prostu przestaje być widoczna. W ten sposób tworzy się mozaika, unikalny obraz sytuacji, o którą pytamy.

Przezroczyste karty mają wspólną ramkę zewnętrzną. Po nałożeniu na siebie kilku kart oznaczenia ich symbolicznych nazw pojawiają się przy dolnej lub górnej krawędzi całościowego obrazu.

Universal„Transparentny Tarot Uniwersalny” wymagać będzie od swojego właściciela rozwinięcia umiejętności intuicyjnego odczytywania znaczenia kart Tarota w różnym położeniu. To znakomite ćwiczenie dla praktykujących tarocistów! Dla kolekcjonerów kart Tarota „Transparentny Tarot Uniwersalny” będzie niezwykłą talią w ich kolekcji.

Renata N.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...