Magija enochiańska

W CzaryMary.pl dostępna jest już „Magija enochiańska” – polskie wydanie książki „Enochian Vision Magick: An Introduction and Practical Guide to the Magick of Dr. John Dee and Edward Kelley” Lona Milo DuQuette. Jest to w zasadzie pierwsza w Polsce książka poświęcona w całości magiji enochiańskiej. Magija enochiańska została spisana w XVI wieku przez Johna Dee i Edwarda Kelleya, a rozpowszechniona w XX wieku przez Aleistera Crowley’a i Hermetyczny Zakon Złotego Brzasku.

Książka „Magija enochiańska” to przystępny i dobrze uporządkowany przewodnik po stworzonym przez Dee i Kelleya systemie enochiańskim. Jej autor, Lon Milo DuQuette, z systemem enochiańskim pracuje już od trzydziestu lat, a opisując go w „Magiji enochiańskiej” opiera się wyłącznie na oryginalnych manuskryptach.

Z „Magiji enochiańskiej” dowiesz się między innymi: jakie były okoliczności powstania magiji enochiańskiej; czym jest księga Soyga i anielski alfabet; czym są i jak pracować z Lamenem, Świętym Stołem czy Chorągwiami Wszechświata. W książce znajdziesz także ponad sto ilustracji obrazujących tablice i sigile, a żeby mogła służyć Ci na dłuższe studiowanie, wydano ją w twardej, solidnej oprawie.

Zapraszam, przeczytaj również dłuższy fragment książki „Magija enochiańska” >>

Renata N.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...