Twórcza wizualizacja

Twórcza wizualizacja znana jest pod różnymi określeniami: kreatywne obrazowanie, kierowanie marzeniami, wyobraźnia sterowana, wewnętrznie prowadzona medytacja, myślowe obrazowanie, medytacja po ścieżce. W magii twórczą wizualizację określa się „wyobraźnią życzeniową”.

Twórcza wizualizacja to proces wyobrażania sobie wszystkiego, czego się pragnie, aż stanie się to rzeczywistością. Działa, gdyż skupiamy się na pragnieniu i podtrzymujemy ją pozytywną energią. Wiele osób nie ma pojęcia, czego chcą. Wiedzą, że chcą żyć lepiej, ale trudno jest im określić jakiś konkretny cel. A w jaki sposób marzenia mają się spełnić, jeśli się ich nie ma?

W książce „Twórcza wizualizacja dla początkujących” Richarda Webstera znajdziesz podpowiedzi nie tylko na to, jak sprecyzować swoje pragnienia, ale jak skutecznie wizualizować ich realizację. Zawiera ogromną ilość praktycznych technik, odnoszących się w zasadzie do każdej dziedziny życia, również do celów magicznych. Zapraszam, przeczytaj również fragment książki, który znajdziesz TUTAJ >>

„Jeśli nie masz kontroli nad swoim losem, zdobądź ją i skorzystaj z technik zawartych w tej książce, aby rozwinąć cały swój potencjał. Najszczęśliwsi ludzie na świecie to ci, którzy wiedzą, czego chcą i spokojnie dążą do celu. Sukces to nie przypadek. Twórcza wizualizacja pomoże ci zmienić życie i spełnić marzenia”. Richard Webster

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...