Wewnętrzna Harmonia – spotkanie 9.10. w Warszawie

9 października (środa) w Warszawie (ul. Towarowa 22) w godz. 18.00 – 21.00 będzie miało miejsce niezwykłe spotkanie „Wewnętrzna Harmonia„, które poprowadzą Tom de Winter z Holandii i Shirlie Roden z Wielkiej Brytanii. Jego celem jest podniesienie osobistych wibracji i osiągnięcie Wewnętrznej Harmonii.

Nie jest wymagane wcześniejsze potwierdzanie obecności. Cena za udział to 20 zł (na pokrycie kosztów organizacyjnych, wynajęcie sali i tłumacza). W programie spotkania:

  • Krótkie wprowadzenie do aktualnej sytuacji na świecie – brak wewnętrznej harmonii i równowagi z naturą;
  • Medytacja z Wewnętrznym Dzieckiem (proszę zabrać papier i długopis);
  • Medytacja harmonizująca Wewnętrzną Kobietę, Wewnętrznego Mężczyznę w celu uzdrowienia relacji między Kobietami a Mężczyznami na całym świecie;
  • Pieśni Shirlie Roden podnoszące wibracje.

imagesShirlie Roden to duchowa nauczycielka, pieśniarka i terapeutka pracy z dżwiękiem o wysokich, anielskich wibracjach. Nagrała również solowe płyty: Gratuful, Angels of Sound, Endless Love (ich próbek możesz posłuchać już teraz, linki znajdziesz w ich opisach na stronie sklepu). Jest autorką książki Uzdrawianie dźwiękiem, dostępnej również w formie ebooka.

W dniach 9 – 21 października 2013 w Warszawie Shirlie Roden poprowadzi medytacje, warsztaty, kąpiel w dźwięku i sesje indywidualne „Uzdrawiająca siła dźwięku„. O szczegółach tych spotkań przeczytasz TUTAJ >>

Zapraszam do wysłuchania wywiadu z Shirlie Roden o uzdrawiającej mocy dźwięku:

[youtuber youtube=’http://www.youtube.com/watch?v=vMrZ3XJo20k’]

 

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...