Numerologia karmiczna – film szkoleniowy na płycie DVD

Ks iążek o numerologii na rynku polskim jest już całkiem sporo – od wielu tytułów już się uginają półki w naszym magazynie;-) Lecz jak wiele jest nagrań, z których można czerpać wiedzę o tej fascynującej dziedzinie ezoteryki? … No właśnie – prawie w ogóle. Dlatego tym chętniej zapraszam do zapoznania się z Numerologią karmiczną. 

Numerologia karmiczna jest ciekawą propozycją dla wszystkich miłośników numerologii, zwłaszcza tych, którzy chcieliby czerpać wiedzę nie tylko z książek. Płyta DVD zawiera 3.5 godzinne nagranie z warsztatów prowadzonych przez Emmę Lange – specjalistkę w dziedzinie numerologii i ezoteryki.

Na potrzeby nagrania z warsztatów wyłowiono zapis najcenniejszej wiedzy, dzięki której poznasz unikalną metodę wyliczania numerologicznego portretu karmicznego. Składa się na niego sześć pozycji liczbowych, które wylicza się na podstawie daty urodzenia.

Pierwsze trzy pozycje dotyczą przeszłości, określając to, z czym przychodzimy na świat: programy podświadomości, karmę do odpracowania. Ostatnie trzy pozycje odnoszą się do naszej potencjalnej przyszłości, a więc tego, co może się wydarzyć lub co jest nam pisane.

Pogodny głos prowadzącej oraz jej olbrzymia wiedza sprawiają, że poznawanie tajników numerologii staje się prawdziwą przyjemnością…

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...