Eko zmywanie

W obecnych czasach eko-życie staje się koniecznością, a nie przywilejem. Zdaje się, że „chemizacja” życia sięga zenitu – chemiczne środki wydają się być wszechobecne. Używamy ich do prania, sprzątania, dezynfekcji, a nawet do jedzenia (herbicydy przeznaczone do upraw roślinnych). Rozwiązania ekologiczne przychodzą z pomocą. W naszym sklepie znajduje się stale rozszerzający się dział z >> produktami ekologicznymi. Dziś proponuję przyjrzeć się produktom do eko-zmywania:

Płyn do mycia  naczyń o zapachu cytrynowym – niezwykle delikatny dla dłoni, a jednocześnie skuteczny. Płyn jest wydajny, ulega biodegradacji, zawiera wyłącznie związki pochodzenia roślinnego. Jego jakość jest potwierdzona certyfikatami EcoGarantie i EcoControl. Płyn jest również dostępny w wersji z esencją z nagietka.

Gąbka do mycia naczyń – Ta przyjemna w dotyku gąbka jest wykonana z celulozy, włókien sizalowych i pochodzącego z recyklingu tworzywa PET. Jedna jej strona jest przystosowana do czyszczenia nawet delikatnego szkła, druga – do szorowania. Gąbka nie rysuje powierzchni, w dodatku można ją prać w temperaturze do 60°C.

Ekologiczne tabletki do zmywarki – I jeszcze propozycja dla tych, którzy mają zmywarkę. Tabletki ulegają biodegradacji, są pozbawione syntetycznych barwników, konserwantów, chloru i fosforanów, składników alergizujących. Dodatkowo mogą poszczycić się certyfikatami EcoGarantie i EcoControl.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...