Gdziekolwiek jesteś, wiedz jedno

„Nie wiem, w jakim momencie życia się teraz znajdujesz, możesz mieć jednak wrażenie, że nieustannie się o coś potykasz lub wywracasz. Nie interpretuj podróży wyłącznie przy użyciu fizycznych zmysłów. Zamiast tego wsłuchaj się w siebie i poznaj prawdę. Ten system nigdy nie zawodzi – każdego dnia przybliżasz się do urzeczywistnienia swoich marzeń. Mówiąc w przenośni, Wszechświat spiskuje na twoją korzyść, a to, że nie jesteś w stanie tego fizycznie dostrzec, nie oznacza, że istnieje jakakolwiek chwila lub jakiekolwiek drzwi, do których zapukasz, a które nie zostaną wykorzystane przez Boską Inteligencję, by zaprowadzić cię tam, gdzie zawsze chciałeś się znaleźć. Nie rezygnuj tylko dlatego, że nie możesz dostrzec postępów lub masz wrażenie, iż doświadczasz porażki i ześlizgujesz się w odwrotnym kierunku.

Możliwe jest nawet, że już teraz osiągnąłeś punkt zwrotny w dążeniu do nieuchronnego sukcesu, mimo że na razie tego nie dostrzegasz.

Nigdy się nie poddawaj. Wszystko, co zdarzyło się do tej pory i zdarza się właśnie teraz, działa na twoją korzyść. Pamiętaj również, że w trakcie każdej podróży cuda postępu są niemal zawsze niewidoczne. To, co otacza cię dziś, nie jest żadnym wyznacznikiem tego, co wydarzy się jutro. Punkt, w którym się znajdujesz, nigdy nie świadczy o tym, kim jesteś„.

To cytat z książki „Sztuka kreacji marzeń” Mike’a Dooley’a, którego uważam za autora najlepszych poradników motywacyjnych opierających się na Prawie Przyciągania :) Nie ma znaczenia, w którym momencie zaczynam czytać jego książki, mają na mnie wręcz magiczne działanie. Być może dzisiejszy wpis przeczytasz właśnie w momencie, kiedy będzie Ci najbardziej potrzebny :)

blog

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...