O metodach kontaktu z aniołami i anielskim alfabecie

Wśród CzaroMarowych nowości pojawiła się najnowsza książka Elli Seleny, jednej z najbardziej znanych polskich wróżek, „Poznaj swoje anioły„. Ella Selena opisuje w niej metody swojej pracy z aniołami, własne doświadczenia i spotkania z aniołem stróżem oraz wyjaśnia, co anioły mają wspólnego z reinkarnacją. Podpowiada, w jaki sposób możesz się z nim skontaktować ze swoim osobistym aniołem stróżem. Dowiesz się również, czym są anioły planetarne. W książce znajdziesz medytacje: z aniołem stróżem, Archaniołem Metatronem, Aniołem Wiary, Aniołem Rzeczy Zagubionych (by odzyskać swoją własność), Aniołem Spełnionych Marzeń, Aniołem Miłości, Aniołem Możliwych Cudów oraz Aniołem Szczodrobliwości.

Z książki Elli Seleny dowiesz się, w jaki sposób możesz rozpoznawać anielskie znaki oraz jak stworzyć afirmacje, które pomogą w kontaktach z aniołami specjalizującymi się w różnych codziennych kwestiach. Oprócz wymienionych wcześniej medytacji, książka zawiera kilka anielskich rytuałów, aby polepszyć swoje życie uczuciowe.

Ella Selena jest autorką kilku talii kart, w tym talii „Anioły Kwiatowe” i „Anielskie karty Elli Seleny„. W książce „Poznaj swoje anioły” nie mogło więc zabraknąć rozdziału pokazującego pracę z taliami kart anielskich i tworzenia anielskiego horoskopu.

Rzeczą ciekawą jest część opisująca anielski alfabet i jego praktyczne zastosowanie. Poniżej zamieszczam skan przykładowych trzech z dwudziestu dwóch liter alfabetu, z którym pracę proponuje Ella Selena (jak widać, nie jest to alfabet enochiański).

ella

Wywodzi się z Kabały, jednak zawierać ma w sobie „wpływy greckie, rzymskie, starogermańskie i celtyckie”; kolejne litery to: Alef, Bet, Gimel, Dalet, He, Waw, Zain, Het, Tet, Jod, Kaw, Lamed, Mem, Nun, Samek, Oin, Pe, Cade, Kof, Resz, Szin, Taw. Oprócz opisu poszczególnych liter, Ella Selena podaje również anielskie skrypty, które działają jako amulety. W książce znajdziesz skrypty: chroniący przed złem, pomagający w zdobyciu miłości, pomagający w znalezieniu dobrej pracy, w uwolnieniu się od nałogów, w rozwoju naukowym lub duchowym, na pomyślność i bogactwo, na uwolnienie od bagażu złych wspomnień i zmianę charakteru, na ochronę dziecka.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...