Jak trzepot skrzydeł aniołów…

Choć ich istnienia nie można udowodnić naukowo, wiele osób odczuwa ich obecność, a jeszcze więcej zwraca się do nich w trudnych chwilach. Są zwiewne, eteryczne, duchowe, „niedotykalne”, ale odczuwalne – anioły. Od zarania dziejów rozbudzają wyobraźnię i otaczają opieką potrzebujące dusze. Słowo anioł wywodzi się z greckiego angelos – posłaniec, emisariusz i bliskie swym znaczeniem jest hebrajskiemu słowu malak, jakim w Biblii określa się duchy niebiańskie.

Niektórzy są w stanie odczuć anielską obecność, a nawet komunikować się z aniołami. Jednak nawet jeśli nie mamy takich umiejętności, możemy skorzystać z anielskiej opieki i pomocy. Jak? Pięknie wyjaśniają to książki z tematyki anielskiej, do których lektury zachęcamy (sprawdź nasze >> książki). Innym sposobem na anielską obecność są anielskie talizmany, m.in. przepiękny Talizman Aniołów. Zdobi go siedem imion aniołów władających siedmioma planetami. To jeden z najpotężniejszych talizmanów świata. I również jeden z oryginalniejszych i piękniejszych, zwłaszcza jego pozłacana wersja…

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...