Jak wygląda Twoja aura?

http://www.dreamstime.com/-image22335080Temat aury fascynuje coraz więcej ludzi. Nie bez przyczyny – człowiek zawsze był ciekawy samego siebie, natomiast obecne czasy i wiele interesujących ezoterycznych książek umożliwia to nam bardziej niż kiedykolwiek.

Słowo „aura” pochodzi od greckiego słowa „avra” i oznacza „powiew wiatru”. Według definicji słownikowej aura jest niewidzialną emanacją, czy też polem energetycznym, które otacza wszystkie żywe stworzenia. Podobne pole energetyczne istnieje dookoła wszystkiego, posiadają je również „przedmioty martwe” takie jak skała czy stół. Całe szczęście naukowcy zgadzają się, że wszyscy posiadamy coś, co nazywa się aurą fizyczną. Składa się ona z materii fizycznej i pół energetycznych, które otaczają ciało. Oto bardzo skrótowy opis kilku podstawowych kolorów, które można dostrzec w aurze:

Czerwony – potencjał: przywództwo. Ludzie, których kolorem podstawowym jest czerwony, osiągają odpowiedzialne i przywódcze stanowiska, ponieważ charakteryzują się pędem, energią i charyzmą konieczną do inspirowania innych. Są również uczuciowi i serdeczni. Cechami negatywnymi czerwieni są nerwowość i egocentryzm.

Pomarańczowy – potencjał: harmonia i współpraca. Pomarańczowy jest kolorem ciepła i troski. Osoby, u których występuje ten kolor w aurze, mają wrodzoną intuicję, takt i są przyjemni w obyciu. Potrafią też być rozważni i twardo stąpać po ziemi. Cechą negatywną koloru pomarańczowego jest lenistwo.

Żółty – potencjał: kreatywność, błyskotliwy umysł. Ludzie z kolorem żółtym w aurze jako kolorem podstawowym są pełni entuzjazmu, łatwo się ekscytują i są zmienni. Są przyjacielscy, towarzyscy, rozrywkowi, chętnie się uczą. Cechami negatywnymi koloru żółtego są nieśmiałość i skłonność do kłamstwa.

Zielony – potencjał: uzdrawianie. Ludzie z kolorem zielonym jako kolorem podstawowym w aurze są nastawieni pokojowo i mają w sobie potencjał uzdrawiania. Są kooperatywni, godni zaufania i hojni. Negatywnymi cechami koloru zielonego jest sztywność zasad i niechęć do zmiany poglądów.

Niebieski – potencjał: różnorodność. Ludzie, u których dominuje ten kolor, są spontaniczni, pozytywni i pełni entuzjazmu. Cechuje ich również szczerość, uczciwość, zazwyczaj mówią to, co myślą. Negatywną odsłoną niebieskiego jest trudność w kończeniu rozpoczętych zadań.

Fioletowy – potencjał: postęp duchowy i intelektualny. To kolor osób, które przez całe życie rozwijają się duchowo. Negatywną cechą fioletu jest poczucie wyższości.

– Biały – potencjał: oświecenie i inspiracja. Biały jest kolorem czystości i rzadko występuje jako kolor podstawowy – jest on po prostu synonimem światła. Jeśli jednak już spotkasz osobę z białym jako podstawowym kolorem aury, będą to osoby skromne i przepełnione humanitaryzmem. Zwykle też takie osoby cechują się wysoko rozwiniętą intuicją oraz mądrością przewyższającą ich wiek.

Możesz nauczyć się wyczuwać aurę, widzieć jej kolory i interpretować ich znaczenie. Badać system czakr i przywracać czakramom równowagę energetyczną. Możesz też „odcisnąć” marzenia i pragnienia w swojej aurze, aby zacząć przyciągać do swojego życia wszystko, czego potrzebujesz. To wszystko jest możliwe z książką „Odczytywanie aury dla początkujących„.

 

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...