Świętuj z nami, skorzystaj z Darmowej Dostawy!

Love_200x181Czasami przepełniająca serce radość jest tak ogromna, że chce się ją wykrzyczeć, wyśpiewać, ogłosić całemu światu! :D Wydarzenie wywołujące tak pozytywne emocje będzie miało miejsce w CzaryMary.pl. W najbliższą sobotę ojciec założyciel CzaryMary.pl, Łukasz Kierus, wstępuje w związek małżeński, oficjalnie powiększając CzaroMarową rodzinę! Chcielibyśmy podzielić się z Tobą szczęściem i zaprosić Cię na wspólne świętowanie.

Świętuj z nami to radosne wydarzenie i skorzystaj z Darmowej Dostawy interesujących Cię produktów z CzaroMarowego asortymentu!

darmowa_dostawa_od_38_599x150W dniach od 5 lipca (piątek) do 8 lipca (poniedziałek) wystarczy złożyć zamówienie o wartości co najmniej 38 zł, wybrać wysyłkę pocztą, lub do paczkomatu i cieszyć się Darmową Dostawą!

Darmowa Dostawa obowiązuje na terenie Polski. Zamawiaj bez kosztów wysyłki, wszystko to, czego potrzebujesz! Pamiętaj, że zawsze służą Ci pomocą opinie innych CzaroMarowych Klientów. Możesz również posiłkować się listą najchętniej wybieranych pozycji: Zobacz Bestsellerowe produkty w CzaryMary.pl >>

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...