Refleksologia – coś więcej niż zwykły masaż.

Czy doświadczyłeś kiedyś masażu stóp? Jeśli tak, najprawdopodobniej pamiętasz to przyjemne uczucie rozluźnienia, które rozchodziło się od stóp przez całe ciało… Teraz wyobraź sobie metodę, która nie tylko przyjemnie rozluźnia, lecz również leczy. Metoda ta zwana jest refleksologią. „Z zewnątrz” wygląda ona jak zwykły masaż stóp, jednak w rzeczywistości jest ona nieco bardziej skomplikowana. Refleksoterapeuta posiada wiedzę o tym, jak określone obszary na stopach łączą się z określonymi narządami w ciele. Stymulacja (przez uciskanie) określonych obszarów stóp, korzystnie wpływa na dane narządy, przywracając je do zdrowia.

Refleksologia dla początkujących Brzmi ciekawie? Jeśli tak, możesz zgłębić swoją wiedzę z książką Refleksologia dla początkujących. Książka jest zapowiedzią wydawniczą, która lada dzień, w połowie lipca, ujrzy światło dzienne i trafi do spragnionych wiedzy czytelników. Autor książki, David Vennells, w przystępny sposób ujawnia tajniki tego niezwykłego masażu stóp. Refleksologia zawiera kompletne instrukcje opatrzone licznymi ilustracjami, informacje na temat położenia refleksów oraz przeprowadzania zabiegów, a nawet studia przypadków osób korzystających z tej metody. To idealna lektura dla osób początkujących.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...