Stożki miedziane

Jeśli nie jest Ci obca praca z systemem energetycznym człowieka, może zainteresować Cię stożek miedziany – niewielka rzecz, ale jej działanie wpływa bardzo pozytywnie na pracę czakramów i narządów w naszym organizmie.

stozekW zdrowym ciele człowieka energia krąży harmonijnie, bez żadnych zakłóceń. Zablokowanie przepływu energii przez jakikolwiek czakram powoduje niedoenergetyzowanie danego obszaru ciała, stany zapalne lub nawet zmiany chorobowe. Stożek miedziany pomocny jest właśnie do regulowania przepływu energii w organizmie. Energia wewnątrz i na zewnątrz stożka porusza się w sposób wirowy, dzięki temu reguluje on pracę czakramów oraz przywraca przepływ energii w zablokowanych miejscach. Ma to duże znaczenie w profilaktyce zdrowia, nie dopuszczamy do powstania choroby, ale też stosując stożek miedziany w zmienione chorobowo miejsca, jest on w stanie przyśpieszyć powrót do zdrowia.

Stożki miedziane mają kilka wielkości, co ułatwia korzystanie z nich na różnych miejsca ciała:

Stożek największy, o wysokości 6,5 cm, może być stosowany na splot słoneczny, na czakram korony – czyli na miejsca na ciele obejmujące większą powierzchnię; także do usuwania bólów kręgosłupa, kolan, migren, bólów zwyrodnieniowych nadgarstków.
Mniejszy stożek, o wysokości 5,5 cm pasuje rozmiarem do pozostałych czakramów głównych, można je stosować też do wyrównania pracy serca itp.
Najmniejszy stożek, o wysokości 3,5 cm pasuje rozmiarem na czakrę trzeciego oka, stosowany być może do wyrównania ciśnienia w oku, przy bólach palców, bólu ucha – czyli do mniejszych miejsc na ciele.

Stożki miedziane przywracają właściwą wibrację w zmienionych chorobowo obszarach i przyspieszają proces powrotu do zdrowia, gojeniu ran czy zrastaniu kości. Harmonizując przepływ energii w ciele, pomogą również osobom cierpiącym na bezsenność. Zresztą to oczywiste, że lepiej zapobiegać, niż leczyć :)

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...