Mantry na przyciągnięcie życiowego partnera

W trakcie wywiadu Leny Świadek z Good Life Poland, przeprowadzonego w październiku 2010, podczas pobytu Devy Premal i Mitena w Warszawie, Deva Premal i Miten wskazali mantrę na przyciągnięcie życiowego partnera – jedną dla kobiet, drugą dla mężczyzn.

Według słów Devy Premal zadaniem tych mantr jest wzbudzenie w nas uczucia zadowolenia i miłości do samego siebie. Praktykowanie mantr (w zasadzie każdej z nich) jest właśnie przejawem miłości do samego siebie. Kiedy przestajemy poszukiwać na zewnątrz tego, co tak naprawdę znajduje się w nas, wówczas stajemy się atrakcyjni dla innych. Ważne jest zaufanie, że to co nas spotyka, nawet kiedy jesteśmy sami, jest dla nas najlepsze na daną chwilę.

Mantra dla kobiety poszukującej mężczyzny: SAT PATIM DEHI PARAMESHVARA.

Proszę obdarz mnie prawdziwym mężczyzną, który jest ucieleśnieniem doskonałych męskich cech. Z punktu widzenia Starożytnych Wed kobieta prosi: Gdzie znajdę mężczyznę, który odda mi cześć i będzie mnie szanował, który wykraczając poza swoje ego, z uważnością zajmie się mną bez gniewu i złości?”

[youtuber youtube=’http://www.youtube.com/watch?v=jk1L2zC6rpQ’]

Dla mężczyzn Miten zaproponował mantrę: OM SHRI-YEM NAMAHA. Nie potrzeba do niej melodii. Jest ona dla mężczyzn, którzy chcą się połączyć z żeńską energią. Link do strony z wywiadem znajdziesz TUTAJ.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...