Ukryta Moc Twoich Poprzednich Wcieleń

Czasami okazuje się, że problemy, z którymi obecnie się zmagamy, wciąż trwają, mimo wszelkich starań z naszej strony, lub też powracają co jakiś czas. Źródło tych problemów może mieć przyczynę w jakimś zdarzeniu w którymś z wcześniejszych wcieleń. Książka „Ukryta Moc Twoich Poprzednich Wcieleń” pomoże Ci dowiedzieć się, które karmiczne doświadczenia wpływają teraz na Ciebie. Pokazuje w jaki sposób możemy pozbyć się niechcianych karmicznych wzorców poprzez regresję, zaś uwalniając swoje pragnienia i związany z nimi ból możemy rozwiązać nasze aktualne problemy.

Do książki dołączona jest płyta CD zawierająca afirmacje i medytacje, prowadzone w języku polskim przez łagodny, kobiecy głos. Przed przeprowadzeniem medytacji zastanów się, jakie wzorce lub związki chcesz zbadać, jakie problemy chcesz uwolnić lub uleczyć. Ścieżka 1 na płycie CD to „Skierowana Regresja„, która ma naprowadzić Cię do ważnej sceny w poprzednim życiu. Ścieżka 2 to „Uwalnianie i Zmienianie Scenariusza Przeszłości„, podczas której korzystasz z informacji, które zdobyłeś podczas regresji na Ścieżce 1. Ścieżka 3 to „Progresja Przyszłego Życia„, która pokaże, jak obecne problemy wpływają na tworzącą się przyszłość. Ścieżka 4 to „Karmiczno – Uzdrawiające Afirmacje„.

Afirmacje i regresja na płycie CD są szczegółowo opisane w książce i najlepiej zapoznać się z częścią teoretyczną przed rozpoczęciem praktyki i przeprowadzaniem medytacji.

Praca z książką i płytą CD „Ukryta Moc Twoich Poprzednich Wcieleń” pozwoli Ci usunąć nieznane przeszkody, które blokowały Twoją drogę, uzdrowić karmiczne związki, przyciągnąć nową miłość, wyczyścić negatywne wzorce, otworzyć swoje życie na większy sukces. Na koniec podaję jedną z rad autorki:

„Nigdy nie zapominaj o dostrzeganiu i upajaniu się każdym radosnym momentem;
weź odpowiedzialność za tworzenie jeszcze większej ilości szczęścia każdego dnia.
Oczyszczając przeszłość i przyjmując teraźniejszość,
będziesz mógł swobodnie kierować przyszłością”.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...