Anielska siła – dlaczego warto zaufać Aniołom?

Anioły w CzaryMary

Idea, według której nie jesteśmy sami na świecie, a opiekuje się nami Wyższa Moc zwana jest czasami religią :) Wśród wielu wierzeń, nie tylko chrześcijańskich, występują postaci, które obdarzone są nadludzkimi zdolnościami mogą sprzyjać, bądź szkodzić człowiekowi. Czy nie żyłoby się nam lepiej, gdybyśmy mieli wiarę w Istoty, które niosą tylko dobro? Dzisiaj poproszę Was, byście spróbowali uwierzyć w Anioły i ich pozytywne oddziaływanie na ludzkie życie :)

Nie mam dowodów na to, że istnieją. Szukając piękna, dobra, siły, mądrości, mam nadzieję, że wystarczy poprosić, a Coś zwane prawem przyciągania, potęgą podświadomości, czy Aniołami pomoże mi żyć lepszym, spełnionym życiem. Warto spróbować uwierzyć w Anioły, nie wgłębiając się w ich pochodzenie, czy sposób działania. W końcu od nas Anioły potrzebują tylko wiary, dając w zamian, co tylko sobie wymarzymy. Oczywiście pamiętając, że mają to być marzenia pozytywne, nie szkodzące innym.

Spróbujcie wprowadzić do swego życia anielskie elementy, by przekonać się, jakie dobre zmiany sprowadzą!

Moje ulubione anielskie produkty w CzaryMary.pl:

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...