Malowany ręcznie kubek runiczny

W CzaryMary.pl pojawiła się możliwość zamówienia kubka malowanego ręcznie na indywidualne zamówienie. Na kubku zamieszczony będzie runiczny zapis imienia osoby, która będzie jego właścicielem. Zapis imienia przy pomocy run wspiera rozwój osobisty oraz działa jak talizman, który wspiera spełnienie potrzeb duszy danej osoby. Runy oddziaływają na naszą podświadomość, która w sposób spontaniczny odbiera ich wibracje. Choć nie jesteśmy tego świadomi, nasz umysł nieświadomie wybiera taki rezonans drgań, który jest zgodny z naszymi wewnętrznymi potrzebami.

kubek runiczny

Kubeczki malowane są przez artystkę Agnieszkę Tyniewiecką, która również tworzy obrazy i mandale na indywidualne zamówienia z Galerii Sztuki Niezwykłej. W jej pracach wyczuwa się wiele pozytywnej energii, ma ona nie tylko talent, ale jest również wrażliwym i posiadającym świetny kontakt ze swoją intuicją ezoterykiem. Mówię to dlatego, byś miał świadomość, że zamawiając pracę wykonaną jej rękami będzie ona niezwykła i pełna pozytywnych wibracji.

kubeczekKubek na zdjęciu wykonany został na moją prośbę. Podoba mi się ogromnie i cieszę się, że nie próbowałam wpływać na jego wygląd, tylko zdałam się na intuicję Agnieszki. Nie obawiam się, że zarysuję go przypadkowo, farby dokładnie pokrywają jego powierzchnię. Ten kształt, który widać na zdjęciu, będą miały kubki z imionami żeńskimi, dla panów niedługo pojawi się propozycja kubka prostokątnego. Jako że każdy kubek tworzony jest na specjalne zamówienie, wystarczy, że podasz nam swoje wskazówki co do jego i kształtu, i wyglądu.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...