CzaryMary.pl zmienia się dla Was :)

Zmiany w CzaryMary.plCiekawe, czy mili Czytelnicy bloga pamiętają czasy, gdy CzaryMary.pl nie było sklepem, nie było nawet stroną zarządzaną przez CMS (system zarządzania treścią, taki jak na przykład WordPress, czy Joomla), lecz zwykłą stroną składającą się z paru podstron? Niestety osobiście nie pamiętam tych czasów, tych, którzy pamiętają zapraszam do podzielenia się wspomnieniami :)

Pamiętam za to mnóstwo zmian i udogodnień, które wprowadzaliśmy w ostatnich latach. Napiszę Wam dzisiaj o dwóch ciekawych zmianach, które wprowadziliśmy w 2013 roku.

Powiadomienia SMS

Gdy zakładając konto, lub składając zamówienie, podacie nam swój komórkowy numer telefonu i będzie to numer w polskiej telefonii komórkowej, w dniu wysłania Waszego zamówienia na terenie Polski lub gotowości do odbioru osobistego, poinformujemy Was wiadomością o tym sympatycznym wydarzeniu :)

Nie musicie z niecierpliwością odświeżać listy wiadomości w swoim programie pocztowym, wystarczy szybkie spojrzenie na telefon i już wszystko jasne – CzaroMarowa paczka z magicznymi produktami jest w drodze do Was. Ci, którzy lubią nas odwiedzać osobiście (tutaj znajduje się mapka z instrukcją, jak nas znaleźć żeby nawrzucać – jakie nawrzucać, przywitać się, życzyć miłego dnia i przekazać mnóstwo pozytywnej energii :)) we wiadomości sms „odbiór osobisty” znajdą nasz adres, a także godziny otwarcia siedziby firmy.

Bestsellery CzaryMary.pl

Akcja „Bestsellery CzaryMary” miała swoje pierwsze wydania już dobrych kilka lat temu – jeden z modułów wyświetlany na kartach produktów pokazywał produkty „Najczęściej kupowane razem” oraz „Bestsellery w kategorii”. Kilka ewolucji później (konkretnie to na pewno kilkanaście, lub kilkadziesiąt :)) osiągnęła zupełnie nową formę – skomplikowane wyliczenie matematyczne, które uwzględnia nie tylko ilość unikalnych zakupów, ale również czas bycia danego produktu na sklepie, a także ilość dni, w czasie których zakupy były dokonywane.

Ostatecznie więc widzicie tutaj: Bestsellery CzaryMary, bestsellery z CzaryMary.pl posegregowane według tego skomplikowanego algorytmu. Na kartach produktów wyświetla się losowo po 20 najchętniej kupowanych przez Was produktów z 5 kategorii wybranych rękami pracowniczki Moniki i zatwierdzonych przez Szefa Łukasza :) Na dole CzaryMary.pl znajdziecie paski z losowo wybieranymi bestsellerami z konkretnych kategorii. Efekt, który chcieliśmy osiągnąć, to pokazanie Wam, co ciekawego kupują inni CzaroMarowicze, mam nadzieję, że chociaż po części udało nam się osiągnąć ten cel :)

Wspólna przyszłość

Ważne! Jeśli macie pomysły na to, co moglibyśmy zmienić – piszcie śmiało. Będziemy bardzo wdzięczni za sugestie – nie tylko co do sposobu wyświetlania informacji, czy funkcjonalności, które by się Wam marzyły (spełniamy marzenia! :)), ale również odnośnie rodzajów produktów. Jesteśmy dla Was, jesteśmy razem i marzeniem naszym jest, byśmy wspólnie kroczyli ku idealnej rzeczywistości, którą wspólnymi siłami stworzymy!

CzaryMary w przyszłości

Życzę Wam udanego weekendu i do usłyszenia w przyszłym tygodniu! :)

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...