Kolorowe i pachnące podgrzewacze

W magii naturalnej często używamy świec w różnych kolorach i kształtach. Do świec używanych na co dzień i w prostych rytuałach (pamiętaj: „proste” nie znaczy „mniej skuteczne”, rytuał nie musi być skomplikowany, by zadziałać) z powodzeniem możemy wybrać świeczki typu podgrzewacz. Ich plusem jest rozmiar i czas spalania (ok. 4 godzin).

Nie jesteśmy ograniczeni do podgrzewaczy w białym kolorze; wszystkie podgrzewacze, które znajdziesz w CzaroMarowej ofercie są barwione w całości i odpowiednie do magicznych działań. Ostatnio pojawiły się w CzaryMary.pl podgrzewacze o bardzo przyjemnych zapachach (i wiele z nich już dołączyło do mojego „zestawu podstawowego” :). Jeśli będziesz potrzebować podgrzewaczy o konkretnej barwie, poniżej dopasowałam część z nich do odpowiedniego koloru:

Kolor fioletowy – Francuski Ogród, Lawenda, Na Szczęście;
Kolor zielony – jasnozielona Cytrynowa Trawa, Cannabis, Zielona Herbata, Zielony Las;
Kolor niebieski – Księżyc, Królowa Nocy;
Kolor biały – Darszan, Joga, Konwalia, Opium;
Kolor żółty – Słońce;
Kolor pomarańczowy – Paczuli o delikatniej barwie, lecz zdecydowanym zapachu;
Kolor różowy – Róża, delikatny Beaty & Spa;
Kolor czerwony – Orient.swieca

Wszystkie świece do rytuałów znajdziesz TUTAJ >>

Jeżeli chcesz sprawdzić, który kolor świecy jest najbardziej odpowiedni do celu, który chcesz osiągnąć, zajrzyj do artykułu:

Kolory świec – znaczenie i rytuały >>„.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...