Magiczne praktyki i rytuały

ILLUMINATIO82,2Nie ma znaczenia, jakiego rodzaju religię wyznajesz i jakim systemem filozoficznym kierujesz się w życiu, gdyż wiele z nich wykorzystuje jakiś rodzaj magii w swojej praktyce duchowej. Magia jest dla każdego. Jeśli na swojej drodze duchowego rozwoju chciałbyś zapewnić sobie solidne podstawy do własnej praktyki magicznej, zwróć uwagę na książkę „Magiczne praktyki i rytuały dla początkujących” Brandy Williams. Znajdziesz w niej niewiele teorii, za to dużo praktyki – ćwiczenia wyczuwania energii rozpoczynają się już w pierwszym rozdziale. Zdobytą z niej praktyczną wiedzę będziesz w stanie dopasować do dowolnego systemu religijnego czy magicznego. Możesz również stosować magię rytualną wyłącznie do poprawy swojego życia.

Książka zawiera ćwiczenia i rytuały dla osób początkujących, ale autorka potwierdza, że z przedstawionych w niej technik sama korzysta każdego dnia. Wymienia wśród nich: uziemianie, centrowanie, tworzenie tarcz, wznoszenie osłon ochronnych dom czy samochód, krótkich rytuałów dotyczących miłości, przyjaźni czy pomyślności. „Magiczne praktyki i rytuały dla początkujących” są więc zdecydowanie podręcznikiem podstawowych technik magicznych do codziennego stosowania. Z rozwiniętych umiejętności będziesz mógł korzystać od razu i będą Ci one przydatne do końca życia. W książce znajdziesz również przykładowe rytuały dotyczące większości problemów, z którymi możemy się spotkać, jak zapewnienie sobie bezpieczeństwa materialnego, zdrowia, miłości, inspiracji i rozwoju duchowego. Jeśli zechcesz, „Magiczne praktyki i rytuały dla początkujących” pomogą Ci w wejściu do świata magii i rozeznaniu się w nim.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...