Nowa książka Drunvalo Melchizedeka

Drunvalo Melchizedek, po książkach „Pradawna tajemnica kwiatu życia„, „Życie w przestrzeni serca” i „Świetlisty Wąż” napisał kolejny tytuł: „Wąż Nieskończoności„, który w zasadzie może być traktowana jako kontynuację „Świetlistego Węża”.

Wszystko, co obecnie znamy, wkrótce ulegnie zmianie. Wokół nas pojawi się zupełnie inny świat, a sama ludzkość przypomina w chwili obecnej motyla, który za chwilę opuści swój kokon.

Majowie wierzą, że ich obowiązkiem wobec świata jest udzielenie ludziom wskazówek oraz pomocy we wkraczaniu do Nowego Świata i wznoszeniu się na wyższy poziom świadomości. Mamy zacząć odbierać Jedną Rzeczywistość w nowy sposób – sercem. Majowie mają pełną świadomość tego, że my jesteśmy nimi. „Życie zawsze samo się dopełnia, w sposób samoistny, poprzez samo siebie. Nie istnieje nic, co nie byłoby nami!”

W sercu każdego z nas znajduje się święta przestrzeń, w której dokonuje się Kreacja. Życie we wnętrzu tej świętej przestrzeni zmienia nastawienie człowieka do przyrody i całego Wszechświata. W niej nie jesteśmy oddzieleni od rzeczywistości, lecz stanowimy Jedno.

In La’Kesh – Ty jesteś innym mną, ja jestem innym Tobą.

Według Świętej Geometrii, Jeden Wszechświat gwiazd i planet ma kształt kulisty. My również staniemy się okręgiem, kiedy zdamy sobie sprawę, że wszystko, co znajduje się wokół nas, tkwi w naszym wnętrzu.

Zapraszam też do lektury, fragment książki „Wąż Nieskończoności” dostępny jest TUTAJ >>

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...