Astrologia dla początkujących

Z pewnością znasz swój znak zodiaku – w tym znaku znajdowało się Słońce w momencie Twoich narodzin. Opisuje on wiele Twoich cech, ale nie daje pełnego obrazu tego, kim jesteś. Nie tylko Słońce, ale każda z planet w Twoim horoskopie ma określone znaczenie i każda wyraża cechy znaku, w którym znajdowała się w dniu Twoich narodzin. Wszystkie razem tworzą obraz Ciebie i Twojego życia.

Chcesz odkryć sekret swojej skomplikowanej natury, lecz obawiasz się, że samodzielne interpretowanie wykresów astrologicznych jest zbyt trudne? Sami przekonaliśmy się, że z książką Astrologia dla początkujących zaczęliśmy ROZUMIEĆ swoje horoskopy!

Astrologia dla początkujących to praktyczny poradnik w bardzo prosty sposób:

  • wyjaśnia, czym są aspekty, domy, ascendenty, znaki kardynalne czy układy planet;
  • przekazuje podstawy wiedzy na temat interpretowania horoskopu;
  • podaje wykresy urodzeniowe znanych osób, co pomoże Ci lepiej zrozumieć Twoją drogę życiową.

Astrologia dla początkujących omawia najważniejsze zagadnienia niezbędne do zrozumienia wykresu urodzeniowego. Zacznij od podstaw, które bez problemów opanujesz, a zbudujesz solidne fundamenty do nauki astrologii.

Astrologia używa języka symboli, by opisać Twój potencjał i wskazuje, jak wiele możesz osiągnąć, jeśli go w pełni zrealizujesz. Dzięki astrologii lepiej zrozumiesz siebie.

Zasiadając do nauki astrologii najlepiej mieć już przy sobie wydruk swojego horoskopu urodzeniowego. Jeśli nigdy go nie wykonywałeś, aby go sporządzić możesz skorzystać z Internetu – jest wiele stron, które pozwalają szybko i bezpłatnie wykonać taki wykres. Autorka Astrologii dla początkujących rozpoczyna od ogólnego omówienia Twojego wykresu urodzeniowego, co określi Twoją siłę napędową w życiu. Umiejscowienie znaków zodiaku w Twoim wykresie urodzeniowym pokaże, jak radzisz sobie z różnymi sprawami. Dwanaście domów horoskopowych, z których każdy odpowiada za inny obszar życia, wskażą dziedziny, w których możesz osiągnąć sukces. Każdej planecie przypisane są określone zasoby, które mamy do dyspozycji, dotyczące związków, finansów czy wrodzonych zdolności. W rozdziale omawiającym aspekty znajdziesz wskazówki dotyczące swojego życia zawodowego i poznasz swoje mocne punkty. Książkę kończy praktyczny glosariusz. Dodatkowo na jej stronach przewijają się interpretacje horoskopów urodzeniowych kilku znanych osób, które służą jako przykłady do omawianego materiału.

Przekonaj się, że rozszyfrowanie języka gwiazd jest prostsze, niż myślisz!

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...