Ponadczasowe Tajemnice Zdrowia i Uzdrawiania

Ponadczasowe Tajemnice Zdrowia i Uzdrawiania” to jedna książka w dwóch tomach (Tom 1 zawiera Rozdziały 1-8, Tom 2: Rozdziały 8-15). Andreas Moritz przedstawia w niej najczęstsze przyczyny pojawiania się chorób i starzenia się. Zawiera też zalecenia zdrowotne, dzięki którym autor wyleczył tysiące osób w trakcie ponad 30 lat praktyki z pacjentami.

Książka porusza takie tematy jak tryb życia, odżywianie, ruch, porządek dnia codziennego, sprawdzone ajurwedyjskie tajniki długowieczności i uzdrawiania. Większość zaleceń w niej zawartych podnosi na duchu i pomaga w oczyszczeniu organizmu, a jest to podstawą do tworzenia i utrzymania dobrego stanu zdrowia.

Porady zawarte w książce „Ponadczasowe Tajemnice Zdrowia i Uzdrawiania” są przeznaczone nie tyle do leczenia konkretnych chorób człowieka, ale po to, by ponownie stał się on ponownie całością, osobą szczęśliwą i pełną życia.

Przykładowo, opisane w Tomie 1 płukanie wątroby i woreczka żółciowego może w czasie zaledwie kilku godzin usunąć z nich setki kamieni żółciowych, a tym samym wyeliminować ukryty głęboko gniew i frustracje. Tak więc jeśli cierpisz z powodu określonej choroby, oprócz radzenia sobie ze swoim stanem fizycznym, powinieneś  się zająć pracą z jego odpowiednikami emocjonalnymi i psychicznymi.

AndreasAndreas Moritz od wczesnego dzieciństwa zmagał się z kilkoma poważnymi chorobami, m.in. z młodzieńczym reumatoidalnym zapaleniem stawów i poważną arytmią serca. Lekarze dawali mu nikłe szanse na przeżycie, maksymalnie do czasu wczesnej młodości. Problemy zdrowotne skłoniły Andreasa do studiowania zagadnień prawidłowych sposobów odżywiania i różnych naturalnych metod leczenia: ukończył kurs irydologii (metody diagnostycznej polegającej na interpretacji mapy oka) i dietetyki, studiował medycynę Ajurwedy. Następnie zaczął praktykować shiatsu, japońską sztukę uzdrawiania  i poznał układ energetyczny ciała. Kilka lat poświecił również na badania nad świadomością i jej rolą w leczeniu ciała i umysłu. Tak więc jako ekspert medycyny alternatywnej, praktyk w dziedzinie Ajurwedy, irydologii, shiatsu i medycyny energetycznej Andreas Moritz przedstawia w swej pracy holistyczne podejście do kwestii zdrowia.

„Tak naprawdę jesteś w stanie uleczyć się sam. Stan twojego zdrowia jest jedynie odzwierciedleniem tego, w jaki sposób postrzegasz siebie i swoje otoczenie. W naturalny sposób przenosi to odpowiedzialność za twoje własne dobre samopoczucie tam, gdzie powinna ona być – w twoje własne ręce. Gdy tylko osiągniesz stan pełnego zdrowia, nie tylko poczujesz się dobrze. Poczujesz także, może po raz pierwszy w życiu, że żyjesz pełnią życia”. Andreas Moritz, fragment ze Wstępu książki „Ponadczasowe Tajemnice Zdrowia i Uzdrawiania„.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...