Tarot, runy i karty anielskie w rozkładach dotyczących związków

Książka „Szczęśliwy związek za pomocą Aniołów”  zawiera w sobie coś więcej, na co warto zwrócić uwagę przed jej lekturą. W jej opisie czytamy:

„Książka „Szczęśliwy związek z pomocą Aniołów” opisuje codzienne relacje w związku dwojga ludzi, trudy oraz sytuacje awaryjne, czy niemożność porozumienia z ukochaną osobą. Opisuje je, co ciekawe, z dwóch zupełnie odmiennych perspektyw – z jednej strony Aniołowie radzą, jak uratować związek, kształtować przyjaźnie, jak rozpalać namiętność. Z drugiej, do tej samej życiowej sytuacji odnoszą się rady z pogranicza psychologii i życiowego doświadczenia. Sprawdź, jak te dwie, na pozór zupełnie nieprzystające do siebie przestrzenie – metafizyczna i skrajnie racjonalna – komentują ten sam życiowy dylemat. Tu znajdziesz różne rozwiązania codziennych, znanych każdemu z nas problemów, na które napotyka związek”.

Książka „Szczęśliwy związek za pomocą Aniołów” zawiera opis 52 życiowych sytuacji powiązanych ze związkami i małżeństwem. Każdy rozdział, opisujący jeden z problemów, rozpoczyna się od przedstawienia życiowej sytuacji, z jaką mierzy się dany związek. Potem przedstawione są informacje, jakie rozwiązania dają rozkłady kart Tarota, kart runicznych i kart anielskich – każdy rozkład jest przedstawiony na schemacie, interpretowany, czy karta jest w pozycji prostej, czy odwróconej. Następnie podane są afirmacje, z którymi praca ma pomóc w przywróceniu harmonii w związku. Kolejną częścią rozdziału jest poradnik, sugerujący jak wykorzystać rady kart Tarota w praktyce.

Tak więc tym, czego nie widać w podstawowym opisie książki jest to, że będzie ona pomocą również dla osób uczących się interpretacji run, kart Tarota czy talii kart anielskich (te ostatnie to połączone w jedną talię „Karty Anielskie Elli Seleny” i karty „Świetlista siła aniołów” Jeane Ruland) na przykładzie rozkładów dotyczących związków. Przy okazji także przekazuje wiele rad z życiowego doświadczenia osób, które podjęły się interpretacji rozkładów.

Analizy opisanych sytuacji mają służyć jako inspiracja i podpowiedź, jak modyfikować własny związek. Jako że nie ma jednoznacznej recepty na szczęśliwe małżeństwo i każdy ma odkryć własną, książka „Szczęśliwy związek za pomocą Aniołów” może stać się w tych poszukiwaniach doradcą i pomocnikiem.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...