Sztuka kreacji marzeń

Sztuka kreacji marzeńJeśli wydawało Ci się, że wiesz już wszystko na temat realizacji celów i spełniania marzeń, poznałeś już Prawo Przyciągania i zastosowałeś różne ćwiczenia, które miały Ci pomóc osiągnąć upragniony rezultat, wiedz, że przed Tobą otwiera się szansa wejścia na wyższy poziom samodoskonalenia. W nowej serii książek INSPIRIO, w której pojawiać się mają tytuły inspirujące czytelnika do podejmowania nowych wyzwań i spełniania swoich marzeń, ukazała się książka Mike’a Dooleya „Sztuka kreacji marzeń„.

To najobszerniejsza i najbardziej zaawansowana książka Mike’a Dooleya, która zabierze Cię za zasłonę czasu i przestrzeni, pokazując, skąd się tutaj wziąłeś, kim naprawdę jesteś i w jaki sposób możesz natychmiast zacząć wprowadzać zmiany w otaczającym Cię świecie.

W „Sztuce kreacji marzeń” znajdziesz:

  • Nowoczesną koncepcję Matrycy, która pozwoli Ci skutecznie osiągnąć zamierzony efekt;
  • Ćwiczenia, analogie i prawdziwe historie, które pomogą Ci poznać własne pragnienia;
  • Jasną instrukcję działania, od czego zacząć w dążeniu do celu.

Sztuka kreacji marzeń” Mike’a Dooleya stanie się Twoim przewodnikiem, który odgoni wszystkie negatywne myśli, nawet w chwilach zwątpienia.

Mike DooleyMike Dooley to popularny mówca oraz trener rozwoju osobistego, znany dzięki publikacji książki Sekret; zdobył rzeszę fanów poprzez wysyłanie krótkich Wiadomości od Wszechświata, trafiających co tydzień do tysięcy subskrybentów na całym świecie. Jego optymistyczna wizja świata, która neguje istnienie wszelkich przeciwności, pomogła wielu ludziom. Odkryli oni w jego słowach inspirację do spełniania własnych marzeń.

Być może miałeś okazję poznać jego wcześniej wydaną książkę „Świat nieograniczonych możliwości„,  która jest w zasadzie przewodnikiem po świecie realizacji naszych marzeń. Jeśli tak, w „Sztuce kreacji marzeń” znajdziesz równie potężną dawkę motywacji Cię do spełniania Twoich pragnień.

A teraz wyobraź sobie to, czego pragniesz, i to, że Wszechświat przesyła do Ciebie wiadomość, a ja przytoczę Ci maleńki cytat z książki – wiadomość dla Ciebie w odpowiedzi na Twoje pragnienie:

„Przyjąłem. Zostałeś wysłuchany.
Zawsze Cię wysłuchujemy, wysłuchujemy każdej Twojej myśli
i w tej właśnie chwili przeprogramowany zostaje każdy atom,
przywoływany jest każdy anioł, a ogromne tryby zaczynają się obracać!

Mamy tylko nadzieję, że nie robiłeś sobie żartów.

Na razie,
Wszechświat”

Nie ma miejsca na żarty. Jesteś nieustannie obserwowany. Prawa rządzące Wszechświatem działają cały czas wybierając rezultat końcowy i z rozmysłem kształtując swoje życie, musisz sam zadecydować, jakie dokładnie są twoje priorytety i preferencje”. Mike Dooley, „Sztuka kreacji życia”

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...