Wiosna w kuchni 5 przemian

Dziś pierwszy dzień wiosny, choc patrząc za okno trudno w to uwierzyć. A jednak, natury się nie da przechytrzyć i gdy wchodziłem dziś do pracy, ptaki z pobliskich drzew śpiewały już wiosennie, pomimo śniego i mrozu.

Pierwszy dzień wiosny to doskonała okazja na premierę bardzo wiosennej książki, która dziś przyszła do nas prosto z drukarni.

Wiosna w kuchni 5 przemian

Wiosna w kuchni pięciu przemian to pierwsza z serii książek z zdrowymi przepisami, które pozwolą maksymalnie wykorzystać dobrodziejstwa każdej z 4 pór roku. Zawarte w niej przepisy są połączeniem chińskiej zasady pięciu przemian i polskich ziół, owoców i warzyw, aby stworzyć na talerzu pięknie wyglądająca kompozycję smaków i żywiołów, która odżywi nie tylko ciało ale i duszę :)

Przeglądając tą książkę od razu zgłodniałem, gdyż każdy z przepisów okraszony jest kolorowym zdjęciem smakowitej potrawy. Przepisy są proste i każdy da rady je przygotować. Jedynie wiosny za oknem brakuje, ale jak ptaszki śpiewają, to kwestia tylko kilku dni. Jednak wiosnę do swej kuchni, możecie zaprosić już dziś.

Do tego do każdego zamówienia złożonego na CzaryMary.pl dodajemy plakat-tablicę  żywienia z opisem pięciu przemia!

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...