Największy sekret – David Icke

Największy sekret - D. IckeJeszcze na kilka dni przed premierą, książka Davida Icke pt: „Największy sekret” stała się prawdziwym hitem na CzaryMary.pl. W dniu premiery, do wysłania mieliśmy chyba z 100 zamówień z przedsprzedaży :) i codziennie wpadają kolejne, książka ta własnie trafiła na 1 pozycję na naszej liście bestsellerów.

David Icke porusza w niej bardzo kontrowersyjne tematy. Ujawnia w niej największy sekret ludzkości – fakt, że rządza nami Reptilianie – gadzia rasa – której przedstawiciele, zmieszani z ludźmi, od wieków piastują najwyższe stanowiska władzy na świecie. Ich celem jest wprowadzenie Agendy – globalnej kontroli nad ludzkością. Kim oni są, jaki mają plan, skąd pochodzą, czy możemy jakoś się obronić? O tym wszystkim przeczytasz w Największym Sekrecie – Davida Icke.

Tak, jest to książka w całości o teoriach spiskowych (co prawda podpartych sporym materiałem dowodowym), ale jeśli Icke ma on choć 5% racji – to świat nie jest taki, jakim nam próbują go sprzedać. Dlatego ważne jest, abyś i Ty poznał prawdę o świecie dookoła.

Zapraszam do obejrzenia a raczej posłuchania fragmentów tej książki, czytanej przez Janusza Zagórskiego z Niezależnej Telewizji

 

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...