Soul coaching, czyli coaching duszy

Wśród nowych pozycji w Magicznej Galerii CzaryMary.pl pojawiła się książka Denise Linn Soul Coaching, czyli Coaching duszy. Znajdziesz w niej specjalny program, dzięki któremu w 28 dni oczyścisz się z mentalnego i emocjonalnego bałaganu. Usłyszysz komunikaty płynące z Twojej duszy.

Soul Coaching to duchowa podróż podzielona na cztery etapy, realizowana w ciągu 28 dni podzielonych na 4 cykle żywiołów. Każdy tydzień poświęcony jest jednemu żywiołowi: Powietrzu, Wodzie, Ogniu i Ziemi.
– Dni 1-7 poświęcone są właściwościom Powietrza i oczyszczaniu z mentalnych zanieczyszczeń.
– Dni 8-14 poświęcone są właściwościom Wody i mają na celu nawiązanie połączenia z Twoim emocjonalnym ja.
– Dni 15-21 są poświęcone właściwościom Ognia i oczyszczaniu twojego duchowego ja z cienia.
– dni 22-28 są poświęcone właściwościom Ziemi i mają na celu wzmocnienie Twojej strony fizycznej.

Możesz przejść program w ciągu 4 miesięcy lub rozciągnąć na cały rok, przypisując każdej porze roku jeden żywioł. Autorka jednak przestrzega przed zbytnim rozciąganiem tego procesu, gdyż łatwo wówczas stracić zapał do regularnej pracy. Według jej obserwacji czas 28 dni jest najodpowiedniejszy.

Każdy dzień programu zawiera zestaw zadań do wykonania i odpowiednią afirmację. Dzięki nim zwolnisz szalone tempo życia, zaczniesz żyć w zgodzie ze sobą i dostrzeżesz własne potrzeby. Pokochasz i zaakceptujesz siebie. Zobaczysz, jak miłość, wewnętrzny spokój i radość emanują z Ciebie na świat i innych ludzi.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...