Zestawy zaklęć miłosnych

Zestawy zaklęć miłosnych to gotowe już do wykorzystania w rytuale akcesoria magiczne, z dołączoną treścią rytuału. Takie zestawy do zaklęć są bardzo wygodne i proste do zastosowania. Przedstawiam rytuały magiczne, które pomogą w przyciągnięciu miłości, partnera i udanego związku do naszego życia.

Rytuał na przyciągnięcie miłości zawiera: czerwoną świecę kochanków, 7 sztuk kadzidełek stożkowych o zapachu różanym, olejek do magii miłosnej do namaszczania świec, gwóźdź do wyrycia imienia na świecy oraz dokładny opis jak wykonać rytuał, aby przyciągnąć do naszego życia miłość.

Aby przyciągnąć partnera, możesz sięgnąć też po Sakiewkę z rytuałem na miłość. W magicznym woreczku znajdują się atrybuty potrzebne do wykonania rytuału miłości. Między  innymi: różowa świeca, płatki róży, kadzidło, olejek do namaszczenia, kamień miłości, para kaczek mandarynek .

Czasem, by przygotować się na nową miłość, należy odciąć się od związku z przeszłości. Bywa to trudnym zadaniem, dlatego warto skorzystać z Rytuału separacyjnego, ale tylko w momencie, gdy jesteśmy zdecydowani na całkowite zerwanie kontaktów z wcześniejszym partnerem. Rytuał separacyjny zawiera: tzw. świecę separacyjną (jest to specjalna świeca czerwona w środku, czarna na zewnątrz), 4 świeczki: dwie pomarańczowe, fioletową i białą, olejek do namaszczania świec, stożkowe kadzidełko, gwóźdź i dokładny opis rytuału.

W otwarciu na miłość pomocne jest również wykonanie Rytuału odblokowującego czakrę serca, który jest dostępny w wersji dla kobiet, a także dla mężczyzn. Ten rytuał przeznaczony jest dla osób, które podejrzewają, że ich czakra serca jest zablokowana poprzez magię, rytuały, zazdrość, uroki, które ktoś mógł na nich nałożyć. Te rytuał jest również dla wszystkich, którzy boją się wejść w stałe związki.

Zestawy zaklęć miłosnych

 

Zobacz także:

Zaklęcia miłosne na przyciągnięcie ukochanego i ich efekty

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...