Kolory i liczby – nowa książka Louisy L.Hay

Louise L.Hay, autorka wspaniałego poradnika Możesz uzdrowić swoje życie, w najnowszej książce Kolory i liczby powiązała wibracje kolorów z numerologią.

Każdej liczbie przypisany jest kolor. Zgodnie z zasadami numerologii, z każdym dniem, miesiącem i rokiem zmieniają się wibracje liczb i odpowiadające im kolory. Autorka pokazuje, jak możemy poprawić jakość naszego codziennego życia, otaczając się kolorami, które najlepiej harmonizują z naszymi osobistymi wibracjami w danym dniu. Dzięki dokładnym wskazówkom obliczysz osobistą wibrację roku, miesiąca i dnia. Na końcu książki znajdują się tabele poszczególnych miesięcy, w których można zapisać z wyprzedzeniem swoje osobiste wibracje i kierować się ich wskazówkami.

Dodatkowo Louise L.Hay do wszystkich dziewięciu dni osobistych dodała afirmacje, które – wypowiadane rano – przygotują Cię do nowego dnia. Jeśli znasz afirmacje Louise L.Hay z jej wcześniejszych książek i płyt, to nie odbiegają one od nich swoim poziomem. Książka jest w twardej oprawie, z grubszymi, nabłyszczanymi kartami i, oczywiście, bardzo kolorowa :)

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...