Magia w praktyce na Walentynki dla dorosłych

Wśród CzaroMarowych pomysłów na niezwykłe Walentynki mamy propozycję dla par, które łączy również miłość fizyczna. Nic nie powinno stać na przeszkodzie temu, by wspólnie z partnerem wykonać magiczny rytuał. W Walentynki skuś się, by powiązać go z magią seksualną. Możesz podrzucić partnerowi do przeczytania książkę Magia seksualna dla początkujących (e-book).

1. Wybierz wcześniej z książki to, co chciałabyś wspólnie z partnerem zrobić w walentynkową noc. Magia seksualna ma wiele zastosowań, z pewnością znajdziesz odpowiedni dla Was temat! Przykładowo możecie przygotować talizman o określonym działaniu, zaklęcie na dobrobyt, uzdrowienie czy po prostu – stworzyć magazyn energii do wykorzystania na przyszłość (tak, tak też można zrobić :)

2. Jeśli partner zwykle nie znajduje czasu na dodatkową lekturę, od razu napisz mu na kartce strony, które według Ciebie powinien przeczytać.

3. Najważniejsze według Ciebie zdania z książce zapisz partnerowi na kartce, oczywiście, czerwoną kredką :) Nie powstrzymuj się również od dopisywania własnych uwag i wskazówek.

Twój partner z początku być może zmiesza się Twoją propozycją, lecz nie powinien wątpić, że magia seksualna wyzwala dużą ilość energii, którą wspólnie możecie nakierować na wybrany przez was obojga cel. Ustalcie koniecznie, czy Twoje sugestie odpowiadają partnerowi, przygotujcie odpowiednie warunki i… działajcie! Niech Walentynki będą pierwszym dniem, w którym celowo i świadomie zaczęliście praktykować magię seksualną :)

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...