Miłosny talizman

Jeśli szukasz pomysłu na magiczny upominek dla swojego partnera, możesz przygotować dla niego miłosny talizman. Potrzebujesz do tego kwarcu różowego – kamienia miłości, czy to pojedynczego kamyczka, czy też w postaci wisiorka.

1. Zapal czerwoną świecę.
2. Obmyj pod chłodną bieżącą wodą kwarc różowy – oczyści go to z wszelkich energetycznych zanieczyszczeń, w tym energii innych ludzi, którzy z nim wcześniej mieli kontakt.
3. Połóż kwarc różowy przy zapalonej świecy na kilkanaście minut. Następnie weź kamień bądź wisiorek w dłonie, przyłóż do swego serca i przelej w niego uczucie miłości do swojego partnera. Poproś, by czuł on Twoją miłość zawsze, gdy dotknie go dłonią.
4. Na tym możesz skończyć swe działanie i schować talizman do ochronnego woreczka, by tylko Twój partner miał kontakt z talizmanem.

Możesz dodatkowo czerwonym lakierem do paznokci narysować na kamieniu runę Gebo, która umacnia i harmonizuje związki. Po tym, jak lakier wyschnie, schowaj talizman do ochronnego woreczka.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...