Tarot dla początkujących

Karty Tarota mogą przynieść odpowiedzi na ważne dla Ciebie pytania. Dzięki nim możesz odkryć przyszłość, zrozumieć przeszłość, poznać siebie takim, jakim jesteś. Jeśli chciałbyś rozpocząć przygodę z Tarotem, z najnowszego przewodnika z Serii dla początkujących dowiesz się wszystkiego, co jest najważniejsze w pracy z tą wspaniałą talią kart.

Książka „Tarot dla początkujących” P.Scott Hollander opisuje i interpretuje symbole znajdujące się na 22 kartach Wielkich Arkanów i 56 kartach Małych Arkanów Tarota. Wyjaśnia, jak rozkładać karty i interpretować ich układ na podstawie trzech szczegółowych rozkładów.

Zapraszam, przeczytaj jej darmowy fragment –  znajduje się on pod linkiem zamieszczonym TUTAJ.  Znajdziesz w nim opis karty Kapłanka z Arkanów Wielkich, Królowej Kielichów z Arkanów Małych i „techniczny”, bez przykładowej interpretacji, opis rozkładu na pięć kart Tarota. Jak zauważysz, interpretacje w książce omawiają pozycję podstawową i odwróconą każdej karty. Co ciekawe, opisy wzbogacone zostały obrazami kart z kilku talii Tarota, abyś mógł porównać, czym różnią się od siebie i jak wiele mają ze sobą wspólnego, gdyż każda karta posiada pewne elementy, na które warto zwrócić uwagę. Pozwoli Ci to na dostrzeżenie, jak bardzo Twoja talia kart ma wiele wspólnego z opisami przedstawionymi w książce Tarot dla początkujących.

Jeśli nie masz jeszcze kart Tarota, albo szukasz nowej, inspirującej Cię talii, sprawdź: CzaroMarową ofertę kart Tarota.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...