Ogień, który wskaże przyszłość

Czy wiesz, że siedzenie przed płonącym ogniem w mroźny wieczór i wpatrywanie się w płomienie przybliża nas do naszych przodków, którzy religię i ogień postrzegali jako jedno? Wpatrywanie się w ogień jest wspaniałą rozrywką, która z czasem pomaga także rozwinąć nasze zdolności parapsychologiczne. Jeśli czujesz, że zachwyca cię ogień, możesz spróbować poniższej techniki.

Usiądź wygodnie przed płonącym ogniem. Poczekaj, aż przygaśnie i zobaczysz żarzące się czerwono-pomarańczowe węgle. Uspokój umysł. Półotwartymi oczami wpatruj się bez przerwy w pulsujący żar. Nie zmuszaj się do ujrzenia obrazów, po prostu zrelaksuj się i pozwól sobie na doświadczanie danej chwili. Jeśli objawią ci się jakieś symbole, zinterpretuj je według własnej intuicji. Jeśli posiadasz zmielone drewno sandałowe, jałowcowe i cedrowe, wrzucając ich mieszankę na węgle tuż przed wpatrywaniem się w nie,  przyśpieszysz powstanie i wzmocnisz otrzymaną wizję.

Ogromną ilość magicznych wskazówek (nie tylko z zastosowaniem ognia), znajdziesz w książce „Magia domowa. Zaklęcia i rytuały dla czterech kątów„.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...