Żyj swoją boskością

„Więc sugeruję, może nawet rzucam wam wyzwanie, żebyście pozwolili energii wam służyć, i nie bądźcie zaskoczeni, kiedy ona to zrobi. Nie bądźcie zaskoczeni, kiedy właściwa osoba pojawi się we właściwej chwili. Nie bądźcie zaskoczeni, kiedy właściwy pomysł przyjdzie w odpowiednim momencie. Nie bądźcie zaskoczeni, kiedy synchronizacja stanie się waszym sposobem życia, a nie czymś wyjątkowym czy nadzwyczajnym. To wydarza się właśnie teraz. Energia jest tutaj, puka do waszych drzwi, gotowa, aby wam służyć”.

Mam nadzieję, że słyszałeś o Adamusie Saint-Germain, tajemniczej postaci, która manifestowała się fizycznie w wielu okresach historii. Udzielał rad królom i innym wpływowym osobom, był też znany jako wielki alchemik.

W chwili obecnej jest nauczycielem Nowej Energii, Mistrzem Duchowym, który poprzez chanelling dzieli się z nami swoją wiedzą. W książce „Żyj swoją boskością. Inspiracje dla Nowej Świadomości”  znajdują się informacje uzyskane od Mistrza Adamusa Saint-Germain za pośred­nictwem Geoffrey’a i Lindy Hoppe. Jeśli tylko zechcesz, czytając słowa Mistrza Saint-Germain dołączy on do Ciebie na Twojej drodze, nawet jeśli uważasz, że nie znasz jej celu i wciąż go próbujesz odnaleźć.

„Jesteś tu po to, by się zintegrować. Zapomnij o reszcie świata, o reszcie wszechświata, twojej rodzinie i wszystkim innym. Jesteś tu po to, żeby być prawdziwym ze sobą. Jesteś tu po to, aby zakochać się w sobie. Jesteś tu po to, by poznać siebie w sposób, w jaki jeszcze nigdy się nie odważyłeś. I wreszcie jesteś tu po to, aby zrozumieć, że jesteś swoją własną Jednością”.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...