Zmiany już się rozpoczęły…

Poniższy cytat pochodzi z książki „Tajemna historia świadomości” dr Meg Bluckburn Losey. Dotyczy on zmian, których obecnie jesteśmy świadkami.

„Większość z nas nie widzi, nie czuje ani nie słyszy pozostałych światów, ale to nie znaczy, że one nie istnieją (…). Jeśli nie zrozumiemy, że inne wymiary mają wpływ na nasze życie, prawdopodobnie nigdy tego nie zauważymy. Być może będziemy wtedy odczuwać jedynie bliżej nieokreślone poczucie braku równowagi lub odbierać sygnały wysyłane przez własne ciało. Niektórzy bywają wtedy poirytowani, innym zbiera się na płacz.

Wrażenia tego rodzaju są silne, ale zazwyczaj trwają tylko chwilę. Czasem jednak odczuć można bardzo potężne impulsy trwające całymi tygodniami. Ciało przepełnia wtedy energia lub dzieje się coś zupełnie odwrotnego – jesteśmy anemiczni i czujemy ból, którego nie potrafimy wytłumaczyć. Czasem boli nas głowa, czujemy, że nie możemy się wyspać lub mamy w sobie tyle energii, że śpimy bardzo krótko. Niekiedy miewamy ulotne wizje i nie potrafimy określić, co tak naprawdę zobaczyliśmy. Symptomy zmian międzywymiarowych mogą być bardzo różne.

Co więc dzieje się w innych wymiarach? Zmiany energetyczne w latach 2007 i 2009 przyczyniły się do ogromnych przemian w naszym świecie. Nie zapowiadały one zbliżającego się końca świata, lecz początek nowego sposobu bycia, ery nowej rzeczywistości”.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...