Zapraszamy na Warsztat MERKABA 8-10 luty 2013

W dniach 8-10 luty 2013 Tom de Winter poprowadzi po raz 19-ty raz w Polsce Warsztat MERKABA (Kwiat Życia).  Słowo Merkaba składa się z trzech egipskich słów: Mer oznacza specyficzny rodzaj światła, które jest widzialne jako dwa pola światła wirujące w przeciwnych kierunkach. Ka odnosi się do pojedynczego ducha (duszy), natomiast Ba oznacza sposób interpretacji rzeczywistości przez ducha (ciało fizyczne).

Merkaba to żyjące pole energetyczne człowieka. Aktywacja tego pola otwiera niezwykłe możliwości, od ochrony po uzdrawianie siebie i innych. Jest też kluczem do przejścia w wyższe wymiary. Medytacja Merkaba to 17 oddechów połączonych z odpowiednimi mudrami i komendami dotyczącymi prędkości i kierunków rotacji pola, wszystkie te dane pochodzą z tradycji Atlantów, a pośrednio od starożytnych Egipcjan.

Warsztat MERKABA obejmuje mi.in.: naukę medytacji aktywującej pole Merkaba, świętą geometrię ciała świetlistego, siłę intencji, starożytne praktyki oddechowe, uzdrawianie wewnętrznego dziecka czy Oddech Jedności. Jeśli ciekawi Cię jego tematyka, zapraszam po więcej informacji do artykułu zamieszczonego TUTAJ.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...