Archaniołowie, którzy nie wróżą

Talia 22 kart „Archangels” powstała, by pomagać nam w kontemplacji i medytacji z poszczególnymi Archaniołami. Nie ma żadnego wróżebnego znaczenia, jak w przypadku większości talii kart anielskich.

Wielkim plusem tej talii jest jej magiczna zdolność do kontaktowania nas i harmonizowania z anielskim światem, do tworzenia mostu łączącego nas z anielskimi energiami. W końcu ludzie należą zarówno do materialnego i duchowego świata, musimy jedynie posiadać i utrzymywać w sobie tę świadomość.

Wybierając kartę Archanioła z talii, poprzez medytowanie jej obrazu, łączymy się z energiami danego Archanioła. Może być to wybór karty na dany dzień i ustawienie jej w pomieszczeniu tak, by mieć kartę w zasięgu swojego wzroku. Wizerunek Archanioła wyraźnie podwyższa wibracje w swoim otoczeniu. Możemy również skorzystać z duchowego ćwiczenia, które opisane zostało w dołączonej do talii instrukcji.

Obok znajduje się przykładowa karta z talii, przedstawiająca Archanioła Raphaela. Archanioł Raphael reprezentuje Uzdrowienie, Lekarstwo i Regenerację. Jego darami jest w szczególności ochrona naszego zdrowia i uwolnienie od fizycznych i duchowych dolegliwości, które nas dotykają. W miejsce bólu i cierpienia, Archanioł Rafael przynosi ulgę i uzdrowienie. Archanioł Rafael na karcie trzyma lekarstwo, które udziela nam jego zdolności do przyniesienia ulgi, zarówno pośrednio jak i bezpośrednio.

Ćwiczenie proponowane z kartą Archanioła Rafaela jest następujące: wybierz z talii kartę Rafaela, przywołaj jego imię, a także imię Archanioła Michaela, by również on mógł zainterweniować. Połóż się i umieść kartę na swoim sercu. Wyobraź sobie zielone światło promieniujące z Twojego serca i otaczające niczym koc całe Twoje ciało. Jeśli czujesz taką potrzebę, skoncentruj w myślach zielone światło na wybranej części ciała i poproś Archanioła, aby Cię uleczył.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...