Osobiste Symbole Sukcesu

Czasami sukcesowi trzeba pomóc :) Sposobem na to może być stworzenie własnych symboli sukcesu, a pomóc nam w tym może magia sigili. Sam możesz stworzyć swoje osobiste symbole sukcesu, i są na to szybkie i proste metody.

Magia sigili to jedna z najskuteczniejszych dyscyplin magicznych. Aby korzystać z jej efektów, nie musisz odprawiać skomplikowanych rytuałów ani używać wymyślnych akcesoriów. Jest przede wszystkim bardzo łatwa i szybka do nauczenia, a teraz nawet jeszcze łatwiejsza, gdyż dokładny jej opis znajdziesz w książce znanego maga, Fratera U.D. „Osobiste Symbole Sukcesu„.

Książka „Osobiste Symbole Sukcesu” jest zestawem bardzo prostych instrukcji do tworzenia osobistych magicznych symboli sukcesu tzw. SIGILI, które – zarówno osobom początkującym, jak i doświadczonym praktykom – dają możliwość pracy z potęgą deklaracji Woli, pozwalają rozwinąć posiadane już umiejętności magiczne, zwiększą skuteczność wykonywanych operacji magicznych oraz  sprawią, że zaczniesz osiągać sukcesy we wszelkich życiowych dziedzinach. Frater U.D. prezentuje w niej między innymi: teorię sigili według Austina Osmana Sparea; pokazuje jak aktywować sigile podczas magicznego transu; przedstawia różne metody tworzenia sigili na przykład za pomocą alfabetu pragnień, zaklęć mantrycznych czy planetarnych kamei. Być może to wszystko brzmi skomplikowanie, ale w rzeczywistości takie nie jest, przynajmniej dzięki podejściu autora do objaśniania tematu. Najważniejsze, że samodzielnie będziesz w stanie tworzyć skuteczne sigile – bo działające dokładnie na Twoją podświadomość.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...