Siła kobiecości

Rachael Jayne Groover w książce „Silna i kobieca” podpowiada kobietom sposoby na wyrażenie swojej kobiecej energii. Po wprowadzeniu podaje kolejne Punkty Aktywacji Kobiecości, które polegają na skupianiu się na swoim ośrodku wewnętrznej energii, połączeniu się z ziemią, tzw. uziemieniu się, aktywacji energii poprzez ruch biodrami i skupieniu się na dolnej części ciała, a następnie na przesłaniu miłości poprzez czakrę serca. Serce jest pełne miłości, a umysł – spokojny. W dalszej części książki opisuje dodatkowe ćwiczenia, które mają sprawić, że kobieta będzie silna, a jednocześnie bardzo kobieca.

Kiedy na pewno kobieta powinna łączyć się ze swoją kobiecą esencją? Najważniejsze do tego chwile to: gdy szykuje się na randkę, gdy wzajemnie z ukochanym poświęcają sobie czas, gdy odpoczywa po pracy, przed pójściem spać i gdy pierwsza budzi się o poranku. Dzięki dostępowi do własnej kobiecej mocy, życie kobiety ulega radykalnym zmianom, i mówiąc dosłownie, ona sama zacznie rozświetlać swoje otoczenie. A przykłady? Z pewnością przypomnisz sobie kobiety, które zachwyciły Cię swoją kobiecością.

„Ludzie są niczym witraże. Skrzą się i błyszczą w słońcu, lecz gdy nastaje ciemność,
ich prawdziwe piękno wydobywa się tylko dzięki wewnętrznemu światłu”.
Elisabeth Kubler-Ross

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...