Sekret natychmiastowego uzdrowienia

Dr Frank J. Kinslow, twórca metody zwanej Synchronizacją Kwantową,przedstawia ją w książce SEKRET NATYCHMIASTOWEGO UZDROWIENIA. Według zapewnień autora Synchronizacja Kwantowa jest szybkim procesem uzdrawiającym, łatwym do nauki i prostym w użyciu. Nie wymaga żadnego specjalnego treningu przed jej zastosowaniem.

Gdzie tkwi sekret tej metody? W naszej świadomości. Według dr. Franka Kinslowa to świadomość uzdrawia. Podam Ci przykład – czy zdajesz sobie sprawę z tego, że czytasz ten wpis? Czy wiesz, o czym teraz myślisz? To właśnie świadomość porządkuje te procesy.

Będąc świadomymi uzdrawiającej mocy naszej świadomości, jesteśmy w stanie uleczyć ciało i umysł. Im  bardziej jesteśmy świadomi, tym większa siła uzdrowienia roztaczana wokół nas.

Sekret natychmiastowego uzdrowienia nauczy Cię kilku prostych ćwiczeń i technik, które pozwolą Ci udoskonalić Twoją świadomość. Nie tylko nauczysz się, jak harmonizować swoje emocje i wyostrzyć umysł po to, by tworzyć szczęśliwe życie, ale też posiądziesz wiedzę na temat tego, jak uzdrowić ciała i umysły innych ludzi i każdej żywej istoty na Ziemi. Codziennie będziesz mógł zaskakiwać sam siebie, tworząc małe cuda.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...