Poznaj Tarotowy Portret Psychologiczny – Kurs 27-28 października

Dziś zapraszam Cię do poznania Tarotowego Portretu Psychologicznego, wyjątkowo skutecznej i sprawdzonej w praktyce, również przeze mnie, metody analizy psychologicznej. Pomoże Ci ona określić zdolności i predyspozycje, blokady i kompleksy oraz zrozumieć sposoby reagowania na różne zdarzenia. Zarezerwuj czas w nadchodzący weekend i poznaj Tarotowy Portret Psychologiczny bezpośrednio od Alli Alicji Chrzanowskiej, twórczyni tej metody, na kursie: TAROT – POZNAJ SWOJĄ DROGĘ ŻYCIA 27-28 października w Wasilkowie k/Białegostoku.

W trakcie zajęć zapoznasz się z poniższymi tematami:

  • Technika pracy z Tarotem, dobór talii, nawiązanie kontaktu z kartami, zasady bezpieczeństwa podczas pracy z Tarotem;
  • Psychologiczne znaczenia Wielkich Arkanów: znaczenia kart w pozycji prostej i odwróconej;
  • Dodatkowe informacje o Wielkich Arkanach: ich korespondencje i odpowiedniki;
  • Tarotowy Portret Psychologiczny: obliczanie Portretu i interpretacja znaczenia poszczególnych pozycji; interpretacja kart podwójnych, potrójnych i kart zewnętrznych Portretu; opis kompleksów i lęków ukazywanych przez Portret i sposobów ich przepracowania; znaczenie i interpretacja kart zewnętrznych Portretu, czyli naszej misji życiowej.

Tarotowy Portret Psychologiczny jest dla mnie ważnym sposobem analizy i bardzo go sobie cenię. Praca z nim jest tak wciągająca, że z trudem można pohamować się przed wyliczaniem kolejnych Portretów! Widać w nich tak wiele prawdziwych informacji, i część z nich bez problemu możemy przecież potwierdzić – z dotychczasowych doświadczeń naszych lub naszych bliskich i przyjaciół. Dzięki Portretowi dostrzegamy blokady, z którymi mamy pracować, odszukamy w sobie nienazwane do tej pory cechy naszego charakteru i odnajdziemy ich genezę. Szczerze polecam poznanie Tarotowego Portretu Psychologicznego każdemu, kogo interesuje praca z kartami Tarota i głębsze poznanie siebie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KURSIE: TAROT – POZNAJ SWOJĄ DROGĘ ŻYCIA

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...